Bursa’da Üniversiteye Hazırlık Kursları

YKS’ ye hazırlık aşamasında öğrencilerimiz alanlarına ve okul türlerine göre sınıflandırılarak kendileri için en uygun sınıflarda eğitim alırlar. TYT ve AYT sınav tarihine kadar haftalık deneme sınavlarıyla, aldıkları derslerdeki başarı durumları yakından takip edilir ve velilere detaylı bilgilendirme yapılır. Tüm bunların yanı sıra bütün gruplarımızda titizlikle yürütülen Ödev Takip Sistemi de yine TYT ve AYT hazırlıktaki öğrencilerimiz için de uygulanmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin eksikleri, anlamadıkları konular ya da çözülemeyen sorular daha yakından takip edilmektedir.

       Rehberlik danışmanlığımız tarafından her öğrenci için ayrı ayrı oluşturulan ve öğrencilerimizin kendi programları doğrultusunda şekillenen çalışma programları da haftalık olarak kontrol edilmekte ve bu sayede düzenli ve programlı bir çalışma sistemi oluşturulmaktadır.

       Tüm bu çalışmalar ise etkin bir rehberlik danışmanlığı, profesyonel bir kadro ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla sürdürülmektedir. Kısacası Bursa İstanbul Kurs Merkezi’nde Üniversiteye Hazırlık öğrencisi olmak kelimenin tam anlamıyla bir ayrıcalıktır.

  • Birebir Etüt Sistemi
  • Farklı Yayın Grupları
  • Birebir Rehberlik Sistemi
  • Akıllı Eğitim Sistemi 
  • 1975’ten beri 
1xbet kayıt1xbet üyelik