Bursa İstanbul Açık Lise Hazırlık Kursları (Birebir)

EĞiTiM DÜZENi

Dersler dikkat ve konsantrasyonun sağlanması adına kişiye özel olarak oluşturulmuş 24 m’lik sınıflarda birebir olarak işlenir.

EĞiTiM HAKKINDA

Bursa’da Açık liseye devam eden öğrenciler sınavlara adapte olmakta zorlanmaktadırlar. Ders materyallerinin yetmediği durumlarda uzman birinden yardım almak öğrencinin öğrenim hayatını kolaylaştırmaktadır. Öğrenci son sınıfta ise bundan sonraki hayatını önemli ölçüde etkiyecek olan YKS sınavlarına hazırlanmak onun için en birinci konudur. Fakat birçok öğrenci, yeterli çalışma disiplinine sahip olmadığı için sınavlarda zorlanmaktadır. Bizlere göre, özel dersin en etkili olduğu dönem bu zamanlardır.

EĞiTiMiN AMACI

Bursa Açık Lise eğitimleri, öğrencilerin hem üniversiteye hazırlanmasının temellerini oluşturmak ve hem de okuldaki derslerde başarılı olmalarını sağlamayı amaçlar.

EĞiTiMiN SÜRESi

Birebir eğitim modelinde öğrenci, eğitim-öğretim dönemi içerisinde ihtiyaç duyduğu her dersten dilediği kadar ders alabilir. Eğitimler bir haftalık veya tüm eğitim-öğretim sezonu boyunca devam edebilir.

HAFTALIK DERS SAATi

Ders programı öğrencinin musait ve verimli vakti göz önünde bulundurularak yapılır ve yapılan program her hafta düzenli olarak uygulanır. Öğrencinin başarı durumuna göre haftalık ders saati artırılıp azaltılabilir. Öğrenciler dilerse, ders seçme konusunda kurumdan yardım alabilirler; kurumun yapmış olduğu bireysel analizden sonra öğrencinin eksikleri tespit edilip rehber öğretmeninin belirlediği derslerden ve yine rehber öğretmeninin uygun gördüğü ders saati kadar ders alırlar.

EĞiTiM SONUNDA ULAŞILMASI BEKLENEN HEDEFLER

BiREBiR EĞiTiM ALAN ÖĞRENCiLER;

-Okul derslerini daha iyi anlayıp, sınavlarında yüksek başarı elde edebilirler.

-Üniversiteye giriş sınavlarının temel bilgilerini ve metotlarını öğrenmiş olurlar.

-Çalışma disiplinine sahip olurlar

-Etkili öğrenme metotlarını geliştirirler.

-Öğrenme konusundaki endişelerini yener ve eğitim hayatına kendine güvenerek devam eder.

VERiLEN DERSLER

Bursa Açık Lise öğrencileri,

Birebir Özel Türkçe ,

Birebir Özel Matematik,

Birebir Özel Fizik,

Birebir Özel Kimya,

Birebir Özel Biyoloji,

Birebir Özel Coğrafya,

Birebir Özel Tarih,

Birebir Özel Felsefe,

Birebir Özel İngilizce derslerinden özel eğitim alabilir.

1xbet kayıt1xbet üyelik