Tarihçe

48 Yıllık Tecrübe İle

Bursa İstanbul Kurs Merkezi 1975 yılında Bursa Modern İstanbul Dershanesi olarak kurulmuştur. Dershanelerinin dönüşüm sürecinde ise 2013 yılında Özel İstanbul Temel Lisesi olarak adını değiştirmiştir. Temel Liselerin kapatılmasıyla çeşitli kurslar adı altında Bursa İstanbul Kişisel Gelişim Kursu olarak Üniversite Hazırlık ve Liselere Hazırlık için hizmet vermeye devam etmektedir.

48 yıllık geçmişi, tecrübesi ve kalitesiyle Bursa’da eğitimde kalitenin değişmez adresidir. Bu süre zarfında disiplinden, eğitim ve öğretimin temel esaslarından, genel ahlaki ve toplumsal değerlerden taviz vermeden, değişen çağa ayak uydurmayı ilke edinmiş bir yönetim anlayışıyla hizmet veren kurs merkezimide başarı hemen her öğrenci için değişmeyen bir kazanım olmuştur.

İstanbul Kurs Merkezi

İşte Benim Kursum

İstanbul Kurs Merkezi, bir okul gibi anne babaların çocuklarının elinden tutup “işte benim kursum” diyerek çocuklarını güvenle emanet edebildikleri sıcak bir yuvadır.Geçen zaman içerisinde kurs merkezimizde eğitim almış ve bugün çeşitli meslek dallarında görev yapan nice velimiz, çocuklarının da aynı anlayış ve samimiyet içerisinde hayata hazırlanmaları için bizi seçmiştir.

 

İstanbul Kurs Merkezi çok az markanın sahip olabileceği bir güveni ve inancı anne babaların nezdinde kazanmış ve bu güvene layık olacak biçimde hizmet vermeye devam eden bir kurs merkezidir. İlköğretimden üniversiteye uzanan yolda her sınıf ve düzeyde öğrenciye kitle dershaneciliği ile hizmet veren kurumumuz geçen zaman içerisinde binlerce öğrencinin iyi bir lise ve iyi bir üniversiteye yerleşmesinde pay sahibi olmuş ve bunun haklı gururunu yaşamıştır. Öğrencilerine sunduğu olanaklar, modern fiziki yapısı, profesyonel eğitim kadrosuyla İstanbul Kurs Merkezi 1875’ten beri ulu şehir bursamızın en iyi dershaneleri arasındaki yerini yıllardır korumaktadır.

Siz de İstanbul Kurs Merkezinin bir parçası olabilir, bu haklı gururu bizlerle birlikte yaşayabilirsiniz. Bunun için bizleri telefonla arayabilir, internet sitemizi ziyaret edebilir ya da bizzat kurs merkezimize gelerek anlattıklarımızı yakından görebilirsiniz.

1xbet kayıt1xbet üyelik